WEDNESDAY:
Boys Basketball – Capital at Albuquerque Academy, 7 p.m.
Bernalillo at Santa Fe Indian School, 7 p.m.
Espanola at Los Alamos, 7 p.m.
Penasco at Mesa Vista, 7 p.m.
Girls Basketball — West Las Vegas at Pojoaque, 7 p.m.
Penasco at Mesa Vista, 5:30 p.m.
Indian School at Bernalillo, 7 p.m.
Taos at Robertson, 7 p.m.
THURSDAY:
Boys Basketball — Escalante at Mora, 7 p.m.
Girls Basketball — Espanola McCurdy at Pecos, 6:30 p.m.
Escalante at Mora, 5:30 p.m.
FRIDAY:
Boys Basketball – St. Michael’s at West Las Vegas, 7 p.m.
Albuquerque Bosque School at Indian School, 7
Santa Fe Prep at McCurdy, 7 p.m.
Dulce at Monte del Sol at Christian Life, 7 p.m.
Robertson at Pojoaque, 7 p.m.
Girls Basketball — Capital at Los Alamos, 7 p.m.
Bosque at Indian School, 7 p.m.
Santa Fe Prep at McCurdy, 5:30 p.m.
Dulce at Monte del Sol at Christian Life, 5:30
Espanola at Del Norte, 5 p.m.
Mora at Mesa Vista, 4 p.m.
Wrestling — State Championships at Rio Rancho
Santa Ana Star Center, 9 a.m.
Capital, Santa Fe High, St. Michael’s, Taos, Robertson,
West Las Vegas, Pojoaque Valley, Espanola Valley
Swimming-Diving — State Championships at
Albuquerque Academy, 9 a.m.
Santa Fe High, St. Michael’s, Santa Fe Prep,
Taos. West Las Vegas, Robertson, Espanola.
SATURDAY:
Boys Basketball – Santa Fe High at Albuquerque Eldorado, 7 p.m.
Los Alamos at Capital, 7 p.m.
Desert Academy at Raton, 7 p.m.
ATC at Pecos, 3:30 p.m.
Pojoaque at Robertson, 7 p.m.
Del Norte at Espanola, 7 p.m.
Mora at Mesa Vista, 5:30 p.m.
Girls Basketball – Albuquerque Eldorado at Santa Fe High, 7 p.m.
West Las Vegas at St. Michael’s, 7 p.m.
ATC at Pecos, 2 p.m.
Mora at Mesa Vista, 4 p.m.
Desert/Waldorf at Raton, 2 p.m.
Wrestling — State Championships at Rio Rancho
Santa Ana Star Center, 9 a.m.
Capital, Santa Fe High, St. Michael’s, Robertson,
Taos, West Las Vegas, Pojoaque Valley, Espanola.
Swimming-Diving — State Championships at
Albuquerque Academy, 9 a.m.
St. Michael’s, Santa Fe High, Santa Fe Prep,
Taos, West Las Vegas, Espanola, Robertson.