TUESDAY, September 28th
GIRLS SOCCER — St. Michael’s at West Las Vegas 4 p.m.
Santa Fe Prep at Robertson, 6 p.m. East Mountain at Pojoaque Valley, 5 p.m.
Socorro at Los Alamos, 4:30 p.m.
BOYS SOCCER — Moriarty at St. Michael’s, 4 p.m
Robertson at Santa Fe Prep, 4:30 p.m.
Monte del Sol at Questa, 4 p.m.
East Mountain at Pojoaque Valley, 5 p.m.
VOLLEYBALL — Santa Fe Prep at St. Michael’s, 6
p.m.
Monte del Sol at Pecos, 6 p.m.
Belen at Los Alamos, 6 p.m.
Espanola Valley at Albuquerque Sandia Prep, 6:30 p.m.
Espanola McCurdy at West Las Vegas, 6:30 p.m.
WEDNESDAY, September 29th
BOYS SOCCER — Santa Fe High at Albuquerque Manzano, 3:30 p.m.
Capital at Los Lunas, 4 p.m.
GIRLS SOCCER — Albuquerque Manzano at Santa Fe High, 5:30 p.m.
Los Lunas at Capital, 4 p.m.
West Las Vegas at Academy of Technology and The Classics, 4:30 p.m.
THURSDAY, September 30th
GIRLS SOCCER — St. Michael’s at Santa Fe Indian School, 4 p.m. Bernalillo at Monte del Sol at MRC, 4:30 p.m.
Pojoaque Valley at Robertson, 3 p.m.
Los Alamos at Albuquerque Bosque School, 4 p.m.
BOYS SOCCER — Monte del Sol at Santa Fe Prep, 4 p.m.
Questa at ATC at Aspen, 5 p.m.
Pojoaque Valley at Robertson, 5 p.m.
VOLLEYBALL — St. Michael’s at Raton, 4 p.m.
Robertson at Santa Fe Indian School, 6:30 p.m.
Pecos at West Las Vegas, 6 p.m.
FRIDAY, September 31st
FOOTBALL — Santa Fe High at Albuquerque Sandia at Milne Stadium, 7 p.m.
St. Michael’s at El Paso (Tex.) Cathedral, 7 p.m.
Robertson at Santa Fe Indian School, 7 p.m.
Farmington at Los Alamos, 7 p.m.
Espanola McCurdy at Questa, 7 p.m.
Raton at West Las Vegas, 7 p.m.
BOYS SOCCER — St. Michael’s at Socorro, 3 p.m.
CROSS COUNTRY — At Robertson Meadow City
Invitational, Mesa Visa, Taos, West Las Vegas, Robertson, 3 p.m.
SATURDAY, October 1st
FOOTBALL — Capital at Albuquerque RIo Grande at Milne Stadium, 1 p.m.
Albuquerque Hope Christian at Pojoaque Valley, 1 p.m.
GIRLS SOCCER — Santa Fe High at Capital, 11 a.m.
Robertson at Santa Fe Indian School, 11 a.m.
Santa Fe Prep at West Las Vegas, 1 p.m.
1
BOYS SOCCER — Capital at Santa Fe High, 11 a.m.
Tierra Encantada at Monte del Sol at MRC, 4 p.m.
Taos at Albuquerque Sandia Prep, 1 p.m.
VOLLEYBALL — Capital at Taos, 7 p.m.
Raton at Santa Fe Indian School, 3:30 p.m.
Los Alamos at Albuquerque Academy, 4:30 p.m.
CROSS COUNTRY — At Santa Fe Indian School John Grimley Invitational at Felipe Pueblo — Santa Fe High, Capital, St. Michael’s, Santa Fe Prep, Pojoaque Valley, Espanola Valley, Mora, Pecos, Indian School, 9 a.m.